Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Haberler

HABERLER

“Konya, yeni sanayi havzasına liderlik etmeli”
27.Eylül.2022 “Konya, yeni sanayi havzasına liderlik etmeli”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Konya Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Başkan Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin Konya merkezli yeni bir sanayi havzasına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Devamını Oku
Konya’nın otomotiv devlerine plaket verildi
27.Eylül.2022 Konya’nın otomotiv devlerine plaket verildi

Konya Sanayi Odası tarafından düzenlenen 6. OSEG (Uluslararası Otomotiv Sektörünün Geleceği) konferansının ödül töreni gerçekleştirildi. Yurt içinden ve 13 ülkeden yabancı katılımcıların olduğu OSEG Konferansı Ödül Töreninde 5 farklı kategoride 26 ödül verildi.

Devamını Oku
Konya, dünya otomotiv sektörüne ev sahipliği yaptı
26.Eylül.2022 KSO Başkanı Kütükcü: “Konya sanayi devrimi yaptı”

Konya Sanayi Odası (KSO) tarafından düzenlenen 6.OSEG (Uluslararası Otomotiv Sektörünün Geleceği) Konferansı başladı. Yurt içinden ve 13 farklı ülkeden otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinin katıldığı OSEG Konferansında konuşan KSO Başkanı Memiş Kütükcü, Türkiye’nin lider sanayi üretim merkezlerinden birisi haline gelen Konya’nın sanayide bir devrim yaptığının altını çizdi.

Devamını Oku
Ön Muhasebe Eğitimlerini tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi
13.Eylül.2022 Ön Muhasebe Eğitimlerini tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi

Konya Sanayi Odası, Uluslararası Gençlik ve Dayanışma Derneği (UGDD) ve Ahitürk Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi tarafından yürütülen Sosyo-Ekonomik

Devamını Oku
KSO’da ihracat sertifikaları anlatıldı
08.Eylül.2022 KSO’da ihracat sertifikaları anlatıldı

Konya Sanayi Odası tarafından, İhracat Sertifikaları Semineri gerçekleştirildi. Seminerde, EAC sertifikaları hakkında bilgi verildi.

Devamını Oku
KONYA, DÜNYA OTOMOTİV SEKTÖRÜNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
06.Eylül.2022 KONYA, DÜNYA OTOMOTİV SEKTÖRÜNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Konya Sanayi Odası tarafından iki yılda bir düzenlenen Uluslararası Otomotiv Sektörünün Geleceği (OSEG) konferanslarının bu yıl 6.’sı, 26-27 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Devamını Oku