Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

TR52 BÖLGESİ TARIMSAL SANAYİNİN YAPISAL DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM KAPASİTESİ VE OLASI YATIRIM ALANLARININ TESPİTİ PROJESİ İHALESİ HK.

TR52 BÖLGESİ TARIMSAL SANAYİNİN YAPISAL DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM KAPASİTESİ VE OLASI YATIRIM ALANLARININ TESPİTİ PROJESİ İHALESİ HK.

Hizmet Alımı için İhale İlanı

 

 

Konya Sanayi Odası Mevlana Kalkınma Ajansı Doğrudan Faaliyet Programı kapsamında sağlanan mali destek ile TR52 Bölgesin’de (Konya – Karaman) “TR52 Bölgesi Tarımsal Sanayinin Yapısal Değişim ve Dönüşüm Kapasitesi ve Olası Yatırım Alanlarının Tespiti Projesi” için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası  1.Organize Sanayi Bölgesi İstikamet Cad.No:2 42300 Selçuklu/KONYA adresinden veya www.kso.org.tr, www.mevka.org.tr  internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 29.04.2013 Saat: 14:00

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.kso.org.tr  ve www.mevka.org.tr  yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 30/04/2013 tarihinde, saat 11: 00’de ve 1.Organize Sanayi Bölgesi İstikamet Cad.No:2 42300 Selçuklu/KONYA adresinde yapılacak oturumda açılacaktır. 

İHALEYE DAVET MEKTUBU