Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

TEKSTİL SEKTÖRÜ NİTELİKLİ ELEMANLARINA KAVUŞUYOR PROJESİ KURSİYER BAŞVURULARI BAŞLADI

TEKSTİL SEKTÖRÜ NİTELİKLİ ELEMANLARINA KAVUŞUYOR PROJESİ KURSİYER BAŞVURULARI BAŞLADI

Sayın Üyemiz;

 

Konya Sanayi Odası, tekstil sektörünün tasarımcı sorununun çözümüne  KOTİAD (Konya Tekstil & Konfeksiyon Sanayici ve İş Adamları Derneği)  işbirliğinde AB desteği ile katkıda bulunuyor.  Proje ile, tekstil sektörünün ihtiyacı olan nitelikli tasarımcılar yetişmesi sağlanacak. Aynı zamanda, kadınların hayat boyu öğrenmeye katılım oranlarının artmasına, istihdamına ve uyum yeteneğinin geliştirilmesine de katkıda bulunulacak.

60 katılımcının yer alacağı bir yıllık proje kapsamında kursiyerlere, moda tasarımı, temel bilgisayar, kişisel gelişim ve KOSGEB girişimcilik eğitimleri verilecek. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı inceleme gezileri de gerçekleştirilecek.

Projede kursiyer olarak yer almak isteyen kadın kursiyer adayları ile sektörde faaliyet gösteren firmalarımızın programa çalışanlarını yönlendirmesi sektöre katkı sağlayacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların ekteki ön başvuru formunu doldurularak 2514499 nolu faksa ya da fbayraktar@kso.org.tr adresine iletmelerini rica ederiz.

 

Saygılarımızla,

 

KONYA SANAYİ ODASI

BAŞKANLIĞI

Başvuru Formu