Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

OTOMOTİV SEKTÖRÜ İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ

OTOMOTİV SEKTÖRÜ İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ

Sayın Üyemiz; 

Konya Sanayi Odası tarafından iki yılda bir düzenlenen ve ilki 2010 yılında gerçekleştirilen "OSEG - Uluslararası Otomotiv Sektörünün Geleceği ve Çözümü İçin Kümelenme" konferansının dördüncüsü 25-26 Mayıs 2016 tarihleri arasında Konya'da düzenlenecektir.Konferans programının ikinci gününde (26 Mayıs 2016) Saat:14.00-17.00 arasında aşağıdaki Ana Sanayiler  ve Aftermarket distribütörleri ile tedarikçi firmaları bir araya getiren ikili iş görüşmeleri organize edilecektir.  Görüşmelere katılmak isteyen firmalarımızın aşağıdaki formu doldurarak 23 Mayıs 2016 gününe kadar Konya Sanayi Odasının 0332 251 44 99 nolu faksına ya da oseg@kso.org.tr mail adresine B2B Kayıt ücretinin yatırıldığını gösterir dekont ile iletmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla

KONYA SANAYİ ODASI 

 

NOT: B2B Kayıt Ücreti Konya Sanayi Odası muhasebesine makbuz karşılığı elden ya da KSO'nun İş Bankası Büsan Şubesi, Şb. Kodu 4505 Hesap No: 91033 IBAN: TR40 0006 4000 0014 5050 0910 33 no'lu banka hesap numarasına "Firma adı ve OSEG B2B Kayıt Ücreti" açıklaması ile yatırılacaktır.

 

Firma Adı                                                             :

Web Sitesi                                                           :

Firma Temsilcisi İsmi                                         :

Görüşme Yapacak Kişi GSM                              :

Sektör/Ürünler                                                  :

               

Görüşme Yapılabilecek Firmalar

B2B Kayıt Ücreti

Görüşme istedikleriniz

 

MERCEDES BENZ TÜRK http://www.mercedes-benz.com.tr/ 

Şu anda 2 fabrikası olan MBT, kamyon ve otobüs üretmeye devam etmektedir. İstanbul'da Hoşdere mevkiindeki otobüs ve Aksaray şehrindeki kamyon fabrikaları ile Türkiye'nin en büyük otomotiv üslerinden birini oluşturmaktadır.

100 TL

?

 

TÜMOSAN  http://www.tumosan.com.tr/

1975 yılından beri faaliyet gösteren traktör ve motor üretimi yapan, Türkiye'nin ilk yerli traktör fabrikasıdır. Dizel motor ve traktör üretim tesisleri Konya'da bulunmaktadır.

100 TL

?

 

Anadolu Isuzu http://www.anadoluisuzu.com.tr/

Ana faaliyet alanı ise hafif kamyon, kamyonet ve küçük otobüs gibi ticari araçların üretimidir.

100 TL

?

 

Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş https://www.otokar.com.tr

Otokar, toplu taşımacılık alanında otobüs, nakliye ve lojistik sektörü için semi-treyler ve hafif kamyon, savunma sanayii için taktik tekerlekli araçlar ve taktik tekerlekli ve paletli zırhlı araçlar üretmektedir.

100 TL

?

 

OWS AutoParts, Birleşik Arap Emirlikleri,www.owsauto.com

OWS OTOMOTİV PARÇALARI, Birleşik Arap Emirlikleri'nde kurulmuş bir Amerikan şirketidir. Otomotiv Yan Sanayi sektöründe Yedek Parçaları  ithalatı ve dağıtımı yapmaktadır.Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarında OWS markası altında otomotiv yedek parçaları ürettirmektedir.Bu bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda ve uygun fiyat-yüksek kalite anlayışıyla Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM) ile benzer standartlarda üretim yapan her türlü Otomotiv Yedek parçası için tedarikçiler aramaktadır.

100 TL

?

 

TAFE Traktör, Hindistan http://www.tafe.com/

1960 yılında kurulmuş bir traktör üreticisidir. Yıllık 150.000 traktör satışı ile dünyanın üçüncü en büyük traktör üreticisidir. Hindistan'da traktör sektörünün yaklaşık% 25 pazar payına sahiptir.

Massey Ferguson ve TAFE için bütün parçalarda üretici tedarikçiler aramaktadır.

100 TL

?