Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

ÖĞRETMEN / AKADEMİSYENLERİN FİRMALARDA EĞİTİMİ

ÖĞRETMEN / AKADEMİSYENLERİN FİRMALARDA EĞİTİMİ

ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE

 

“ÖĞRETMEN / AKADEMİSYENLERİN FİRMALARDA EĞİTİMİ”

 

 

Sayın Üyemiz,

 

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti destekli “Türkiye’de Hayat Boyu Öğrenmenin Geliştirilmesi Projesi” yürütülmektedir.

 

Proje kapsamında, özel sektörün bilgi ve deneyimlerinin eğitim ve öğretim sistemine aktarımını sağlamak için, Ek-1 deki listede yer alan alanlarda, MEB’e bağlı eğitim kurumlarında görev yapan Mesleki Eğitim Öğretmeni ve Yüksek Öğretim Kurumuna bağlık Meslek Yüksekokulu Akademisyenlerinin (toplamda 900 kişi) yeterliklerinin geliştirilmesi amacıyla 9 protokolün imzalanmasının planlandığı belirtilmektedir.

 

Bu kapsamda; eğitimcilerin eğitimleri ve konaklama giderleri gönüllü işletmelerce, yol masrafları ise kurumlarınca karşılanacaktır. Eğitimlerin yapılacağı tarih ve eğitim süreleri protokol hazırlama sürecinde belirlenecektir. Protokol imzalayan firmalara Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından teşekkür plaketi verilecek ve konu ile ilgili haberler WEB sayfalarında yayımlanacaktır.

 

Bu amaçla; söz konusu proje kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı ile protokol imzalamak isteyen üyelerimizin Ekteki Formu doldurmak suretiyle 25 Mayıs 2013 tarihine kadar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne göndermelerini önemle rica ederiz.

 

KONYA SANAYİ ODASI

BAŞKANLIĞI

 

 

 

Ayrıntılı bilgi İçin :   Esin ÖZDEMİR (TOBB)

                                   Tel       : 0-312-2182391

                                   E-posta: esin.ozdemir@tobb.org.tr

 

 

 

 

 

 

Katılım Formu ve Meslek Alanları