Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

MEVLANA KALKINMA AJANSI TEKNİK YARDIM MASALARI HAKKINDA DUYURU

MEVLANA KALKINMA AJANSI TEKNİK YARDIM MASALARI HAKKINDA DUYURU

 MEVLANA KALKINMA AJANSI TEKNİK YARDIM MASALARI HAKKINDA DUYURU

Mevlana Kalkınma Ajansı 2012 Yılı Teklif Çağrısı “Turizme Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı” ve “Bölgenin Rekabet Gücünün Artırılması” Mali Destek Programları kapsamında 25.02.2013 ile 08.03.2013 tarihleri arasında potansiyel başvuru sahiplerinin olgunlaşmış projeleri ile ilgili soru ve sorunlarını gidermek amacıyla aşağıda belirtilen noktalarda ücretsiz hizmet verecek “Teknik Yardım Masaları”oluşturulmuştur.

 

Sağlanacak desteğin kapsamı, hazırlanan projelerin niteliğinin kontrolüne ilişkin bir destek olmayıp yalnızca başvuru formu, iş planı ve diğer eklerde anlaşılmayan hususları açıklayıcı ve gerekli belgelerin tamamının yer alıp almadığı ve başvurunun usulüne göre hazırlanıp hazırlanmadığı yönünden destek verici nitelikte olacaktır.

Teknik yardım hizmetinin sunulacağı masalarda randevu sistemi ile çalışılacaktır. Randevular, Konya ve ilçeleri için Mevlana Kalkınma Ajansı’nın (0332) 236 32 90; Karaman ve ilçeleri için MEVKA Karaman Yatırım Destek Ofisi’nin (0338) 213 10 12 telefonlarından alınabilir.

 

Bu kapsamda proje sunacak sanayicilerimize önemle duyurulur.

 

KONYA SANAYİ ODASI

BAŞKANLIĞI

 

 

Şehir

Teknik Masa

KARAMAN, MERKEZ

MEVKA Karaman Yatırım Destek Ofisi Hizmet Binası

KARAMAN, ERMENEK

Belediye

KONYA, MERKEZ

Konya Ticaret Odası (ABİGEM)

Konya Sanayi Odası Emel KÖŞKER (Bölgesel İnovasyon Merkezi Departmanı )