Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

MEVKA UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

MEVKA UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

 Mevlana Kalkınma Ajansı, KOSGEB ile yapılan işbirliği protokolü çerçevesinde Kasım ve Aralık ayları içerisinde Konya’da Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenleyecektir.

Üçü Konya şehir merkezinde, biri Akşehir ve biri de Seydişehir’de olmak üzere toplam beş eğitim programı düzenlenecektir.
Eğitimlerin her biri 70 saat sürmektedir.
Konya şehir merkezinde düzenlenecek eğitimlerde üniversite öğrencileri (öncelikli) ve yeni mezunlara ve kadınlara yönelik gerçekleştirilecektir. Eğitimlerde bir sınıf ise herkesin başvurusuna açık ve karma olarak düzenlenecektir. Akşehir ve Seydişehir’deki eğitimler de karma olarak planlanmaktadır.
Eğitim Kayıtları 21 Ekim 8 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kayıtların alınmasının ardından uygun bulunan adaylar KOSGEB uzmanları tarafından mülakata alınacak olup bu aşamada da başarılı bulunanlar eğitim almaya hak kazanacaklardır.
Başvurular Konya şehir merkezinde düzenlenecek eğitimler için Mevlana Kalkınma Ajansı’nda, Seydişehir’deki eğitimler için Seydişehir Belediyesi ve Seydişehir Ticaret Odası’nda, Akşehir için ise Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda kabul edilecektir.
Başvuru için gereken belgelere sayfanın en altındaki bağlantılardan ulaşılabilir. Belgelerin ve ek olarak sunulan testin tam ve eksiksiz biçimde doldurulması gerekmektedir. Başvuruların her aşamasında başvuru sahipleri cep telefonu ve elektronik posta ile bilgilendirilecektir.
Eğitim tarihleri şu şekildedir:
Üniversite Öğrencileri ve Yeni Mezunlar: 16 Kasım – 08 Aralık 2013
Seydişehir: 18 -28 Kasım 2013
Akşehir: 23 Kasım - 05 Aralık 2013
Karma: 13 - 29 Aralık 2013
Kadın: 16 – 30 Aralık 2013