Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

KONYA SATIŞ OKULU HK.

KONYA SATIŞ OKULU HK.

 Sayın Üyemiz;


Konya Satış Okulu, Satış ve Pazarlamanın püf noktalarını en hızlı şekilde öğreterek, sizi en kısa sürede başarıya ulaştırır.

Konya Satış Okulu “Etkili Satış, Doğru Stratejiden Geçer” sloganıyla endüstriyel pazarlar ve nihai tüketici pazarlarına yönelik iki ayrı eğitim grubu ile başlıyor. Konya Sanayi Odası, KTO Karatay Üniversitesi ve Konya Ticaret Odası ile işbirliği içinde düzenlenecek eğitimlerde KOSGEB destek imkânı bulunmaktadır.

Düzenlenecek eğitimler ile satış ve pazarlama alanında uzman olarak yetişecek personellere; İletişim becerilerinin geliştirilmesi, satış ve pazarlama bilincinin oturtulması, satış yönetimi ve organizasyon yeteneğinin geliştirilmesi, satış öncesi satış sırası ve sonrasını etkileyen süreçleri derinlemesine ele almak, satış mesleğine gerçekçi bir yaklaşım geliştirmeyi ve rekabet ortamında nasıl başarılı satış profesyoneli  olunacağına yönelik eğitimler verilecektir.

Not:Eğitim gruplarımız 20 kişi ile sınırlıdır.  Eğitimler Perşembe ve Cumartesi günleri yapılacaktır.

Eğitim Başlangıç Tarihi : 28.03.2013 Perşembe
Eğitim Süresi : 60 Saat
Eğitim Yeri : Konya Sanayi Odası
Eğitim Bedeli : 1400 TL+KDV

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin

Tel  : +90 332 251 06 70 – 139 – Fatih BAYRAKTAR / Yelda ALPTOĞA
Faks: +90 332 251 44 99 – mail: fbayraktar@kso.org.tr / y.alptoga@kso.org.tr