Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

KONİF2016 - İNSAN KAYNAKLARI VE İSTİHDAM FUARI

KONİF2016 - İNSAN KAYNAKLARI VE İSTİHDAM FUARI

 Sayın Üyemiz;


Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi Konya’da bir ilke imza atıyor ve birincisi düzenlenecek olan KONİF2016 (İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı) etkinliğini 26-27 Mayıs 2016’da KTO Karatay Üniversitesi Yerleşkesinde gerçekleşecektir.

Konya’mızda bir ilk gerçekleştirip ve gelenekselleştirmek adına İŞKUR ortaklığı ile KONİF2016 (İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı) etkinliği yapılacaktır. Şirketler ve öğrenciler arasında nitelikli, etkili bir iletişim kanalı olan etkinliğimiz marka temsilcilerine KTO Karatay Üniversitesi öğrenci ve mezunları ile tanışma fırsatı veriyoruz. Markalarınızı güçlendirmek ve nitelikli işgücüne ulaşmanızı kolaylaştırmak amacıyla düzenlediğimiz kariyer etkinliğimiz de farklı sektörlerden firmalarla buluşturacağız. Firmaların nitelikli eleman sorununu çözmek amaçlı bir etkinlik olacaktır. Ayrıca öğrencilerimiz firma temsilcileri ile birebir görüşebilme şansına sahip olacak ve staj başvurusu da gerçekleştirebilecekler. Bu sayede öğrencilerimiz kariyer planlarını daha verimli bir şekilde planlayacaklar.

Program için tıklayınız

Not: Stant açmak isteyen firmalarımız KTO Karatay Üniversitesi Kariyer ve Gelişim Ofisi ile irtibata geçiniz.

KONYA SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI