Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

KOBİ LERE VE ÇALIŞANLARINA YÖNELİK AVRUPA DÜZEYİNDE BİR HAREKETLİLİK PROGRAMI İÇİN FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI ANKETİ HK.

KOBİ LERE VE ÇALIŞANLARINA YÖNELİK AVRUPA DÜZEYİNDE BİR HAREKETLİLİK PROGRAMI İÇİN FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI ANKETİ HK.

 Sayın Üyemiz;


Avrupa Komisyonu tarafından KOBİ’lere ve çalışanlarına yönelik Avrupa düzeyinde bir hareketlilik programı için fizibilite çalışması yürütülmektedir. (“Mobilise SMEs” (http://mobilisesme.eu/).

Program, özellikle eğitim ve öğrenme amaçlı olarak firmalar arası işbirliğini harekete geçirmeyi hedeflemektedir. Böylelikle, üniversite öğrencileri için gerçekleştirilen ERASMUS programı konseptini benzerinin KOBI çalışanlarına yönelik uygulanması amaçlanmaktadır. Proje,  CEA-PME (Avrupa Küçük ve Orta İşletmeler Dernekleri Konfederasyonu) tarafından yürütülmekte ve Türkiye’yi de kapsamaktadır.

Söz konusu programın yapılabilirliğinin test edilmesi amacıyla siz değerli üyelerimizden konuyla ilgili görüşler anket yoluyla toplanmaktadır (bu tur bir uygulamayla ilgilenip ilgilenmediğiniz, konuyla ilgili motivasyon faktörleri ve engeller, vb.) 

Bu amaçla hazırlanan Türkçe anket linki aşağıda verilmektedir. Ankete katılım sağlanması hususunu bilgilerinize rica ederiz.

Saygılarımızla,

KONYA SANAYİ ODASI

BAŞKANLIĞI


 http://www.surveygizmo.com/s3/2752814/f46379b9f256-TU

Anketin doldurulması için son tarih 19 Temmuz 2016’dir.