Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

KADİM BAŞKENTLER BULUŞUYOR KONEXPO 2013

KADİM BAŞKENTLER BULUŞUYOR KONEXPO 2013

Sayın Üyemiz;

 

KONSİAD, İstanbul’daki Konyalı Sanayici ve İşadamlarını temsil eden iktisadi bir sivil toplum örgütüdür. Bu özelliği ile KONSIAD, başta İstanbul ve Konya olmak üzere ülkemizin kalkınmasında işadamlarımıza öncülük etmeyi, ortak çaba ve gücü organize etmeyi, işadamlarımızın maddi, manevi, bilgi, beceri, ekonomi ve sosyal alanlarda birlikteliklerini sağlayarak ; bu birliktelikten oluşacak güçle bir çok alanda yardımlaşmayı hedeflemektedir.

Bu anlamda KONSİAD tarafından 13-16 Eylül 2012 tarihleri arasında İstanbul Feshane ‘de “İki Başkent Buluşuyor” sloganı ve “KONEXPO 1.SANAYİ VE KÜLTÜR ETKİNLİĞİ” ismi ile İstanbul’da ilk kez “Konya Günleri” düzenlenmiştir. Etkinliğe; başta Dışişleri Bakanımız Prof.Dr.Ahmet DAVUTOĞLU, dönemin Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr.Ömer DİNÇER, AB Bakanı Egemen BAĞIŞ, milletvekillerimiz Belediye Başkanlarımız, siyasilerimiz ve bürokratlarımız katılarak bizlere güç vermişler, böylelikle İstanbul’da ilk kez bir “Konya Rüzgarı” estirilmiştir.

Etkinlikler içerisinde  Konya İş Dünyası  bu fuarda buluşmuş, Konya’mızın  sosyal, kültür, sanayi ve turizm alanlarında tanıtımı yapılmış, Konya mutfağı ve yöresel ürünlerle ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatılmıştır.

 

Bu yıl yine Haliç-Feshane’de 12-15 Eylül 2013 tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek “KONEXPO 2013”  fuarı “Kadim Başkentler Buluşuyor” sloganı ile çalışmalarına başlamıştır. Bu yılki programda yüzyıllar öncesinden anavatanları olan  Konya ve Karaman yöresinden Balkanlara göç eden hemşerilerimiz de bizlerle buluşacaktır. Kadim Başkentler İstanbul, Konya, Edirne ve Karaman’ın buluşması Dışişleri Bakanımız Prof.Dr.Ahmet DAVUTOĞLU ve Sağlık Bakanımız Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU ‘nun himayelerinde gerçekleşecek KONEXPO 2013’ün açılışı Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teşrifleri ile olacaktır.

 

Bu büyük buluşmada özellikle Konya Sanayisini Feshane’de yer alması büyük bir önem taşımaktadır. Üyelerimizin gereken ilgiyi göstermelerini  ve geç kalmadan rezervasyonlarını şimdiden yaptırmalarını rica ederiz.

 

Saygılarımızla

 

M.Sedat TAŞKAZAN

Genel Sekreter

 

 

NOT: Standlar 25 m2 (5x5) büyüklüğünde olup m2’si 150 TL +KDV’dir.Stand kurulumu,masa sandalye vb.KONSİAD tarafından yapılacaktır.

 

 

İRTİBAT ADRESİ :

Mehmet AKAY

Telefon  : 0212 441 87 10

Faks        : 0212 441 87 01

Gsm       : 0532 635 13 08

Web       : www.konsiad.com

E-Posta : konsiad@hotmail.com

                 sekreterya@konsiad.com