Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

İNOVALİG BAŞVURULARI BAŞLADI

İNOVALİG BAŞVURULARI BAŞLADI

 Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programı bu yıl Türkiye'de 3.kez gerçekleştirilecek. İnovaLİG 2015'te ulaşılan 488 başvuru sayısı ile Türkiye, IMP3rove programına katılımın en yüksek olduğu ülkelerden biri haline gelmeyi başardı. 2015 yılının kazananları Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile Türkiye İnovasyon Haftası'nda ödüllerini aldı ve bu yıl Türkiye'yi Avrupa'da temsil edecekler.

 
İnovaLİG ile şirketler hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışıyor hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı buluyor. İnovasyon değerlendirmesini tamamlayan her firmamıza, yaklaşık 100 sayfalık kapsamlı inovasyon değerlendirme ve kıyas analizi raporu ücretsiz olarak sunulmakta. Bu anlamda İnovaLİG sayesinde firmalarımızın orta ve uzun vadeli hedeflerine odaklanmasına, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip edebilmelerine ve gözlemlemelerine imkan sağlanıyor. Bu program özellikle ihracatçı firmalarımızın 2023 hedeflerine ulaşma noktasında hangi konumda olduklarına ayna tutmakta ve 2023'e giden vizyonu belirlemekte. İnovasyon yönetiminin ve bilincinin yaygınlaştırılması ve farkındalık yaratılması için Sayın Cumhurbaşkanı'ndan sektör temsilcilerine kadar herkesin İnovaLİG'e katkı sağlaması, ülkemizi diğer örneklerinden ayrıştırarak bizler için ayrı bir gurur kaynağı oluyor.
 
Geçtiğimiz yıla göre inovasyon gelişiminizi görmek ve küresel şampiyona heyecanına ortak olmak için  kayıtlar açıldı. Başvurular 31 Mayıs 2016 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden yapılıyor.