Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Sayın Üyemiz;          

T.C. Ekonomi Bakanlığı, TOBB ve TIM Koordinasyonu, OAİB, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası, Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası, Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ile Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası  işbirliği ve Konya Ticaret Odası ev sahipliğinde “Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri” düzenlenecektir.

Küreselleşmenin etkisiyle dünya pazarının ve ülkelerin gerek ulaşım gerek bilgi edinim aşamasında küçülerek birbirine yaklaştığı günümüzde artık potansiyel alıcı ve pazarlara ulaşmak bir meziyet haline gelmiştir.

Düzenlenecek olan bu seminer potansiyeli olmasına rağmen henüz ihracat gerçekleştirmemiş firmalarımız ile ihracatını daha ileriye taşımak isteyen KOBİ’lerimize ihracat seviyelerini  maksimum düzeye çıkarma aşamasında destek olacaktır.

İhracatta; en iyi ürünü istenilen şartlarda, doğru alıcıya en hızlı şekilde ulaştırarak rakiplerine fark atmanın zorunlu hale geldiği son dönemlerde; Ekonomi Bakanlığı tarafından  sağlanan devlet desteklerinin firmalar tarafından yeteri kadar bilinmediği veya anlaşılmadığı gözlenmekte olup bu hedef doğrultusunda pazar araştırmasına yönelik verilen destekler ve prosedürler, daha iyi anlaşılması adına, ilgili uzmanlar tarafından interaktif ve uygulamalı olarak anlatılacaktır.

Seminere katılmayı arzu eden üyelerimizin aşağıda bulunan formu doldurup Konya Ticaret Odası Dış Ticaret Müdürlüğüne mail (n.koyuncu@kto.org.tr) ya da faks (353 05 46) yoluyla göndermeleri rica olunur.

Katılımınızı bekler, saygılar sunarız.

 

KONYA SANAYİ ODASI

BAŞKANLIĞI

Tarih  

17 Mayıs 2016

Saat   

13:00-18:30

Yer   

Konya Ticaret Odası Konferans Salonu

Detaylı Bilgi ve İletişim

0 332 221 52 38

 

Taslak Program
Katılım Formu