Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Duyurular

22. KALİTE KONGRESİ’NE KATILIM DUYURUSU

22. KALİTE KONGRESİ’NE KATILIM DUYURUSU

 “22. KALİTE KONGRESİ’NE KATILIM DUYURUSU”

 

Sayın Üyemiz,

Bilindiği üzere, Kalder, yönetim kalitesindeki güncel yaklaşımları, sorunları ve çözümlerine ilişkin bilgileri paylaşmak ve Türkiye’nin dünyada hak ettiği yeri almasına katkı sağlamk amacıyla her yıl Kalite kongresi düzenlemektedir.

 

22. Kalite Kongresi, 12-13 Kasım 2013 tarihlerinde “Mükemmelliği Paylaşmak” ana teması ile İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

 

Kongre’de; “Mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek, ülkemizin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak” misyonundan hareketle; sektör, büyüklük ve olgunluk seviyesinden bağımsız olarak her kuruluş için hayati önem taşıyan “bir yönetim sisteminin kurulması ve işletilmesi konusu” Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) Mükemmellik Modeli’nin rehberliğinde tartışmaya açılacaktır.  

 

Bu bağlamda, söz konusu Kongreye katılmak isteyenlerin Kalder’den Sayın Pınar Yeniayvaz’dan 0 216 5184284 no’lu telefonla veya pinar.yeniayvaz@kalder.org adresinden bilgi almaları gerekmektedir.

 

Bilgilerinize rica eder, hayırlı işler dileriz.

 

Saygılarımızla

 

 

Konya Sanayi Odası Başkanlığı