Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et
Haberler

KONYALI SANAYİCİLERE, RUSYA’DA DÜZENLENECEK 4 BÜYÜK FUAR TANITILDI

KONYALI SANAYİCİLERE, RUSYA’DA DÜZENLENECEK 4 BÜYÜK FUAR TANITILDI

Konya Sanayi Odası tarafından, Rusya’da aynı anda düzenlenecek 4 fuarın tanıtıldığı, “Rusya – Moskova Ctt & Cto & Comvex & Logıstıka Fuar Tanıtım Toplantısı” gerçekleştirildi.

28-31 Mayıs tarihlerinde Moskova şehrinde düzenlenecek fuarların Türkiye Temsilcisi Taneva Fuarcılık Kurucu Ortağı Burak Tarkan Baydar, Konyalı sanayicilere fuarlara katılım çağrısı yaptı. Baydar, “Rusya’nın en modern fuar alanında yapılacak bu fuar organizasyonunda bu yıl CTT- (İş ve İş Makineleri ve Teknolojileri Fuarı), COMVEX- (Ticari Araçlar ve Teknolojileri Fuarı), CTO- (Otomotiv, Yedek Parça ve Aksesuarları Fuarı), LOGISTIKA- (Lojistik ve Taşımacılık Fuarı) fuarları aynı anda gerçekleştirilecek. 12 salon ve dış alanda gerçekleştirilecek fuarlara, 1500 katılımcı ve 100 binden fazla ziyaretçi bekleniyor. Rusya’nın tüm bölgelerinden katılımın sağlanması için başlatılan çalışmalar devam ediyor. Çok ciddi ziyaretçi bekliyoruz. Şu ana kadar kayıt yaptıran katılımcı firmalarımız içerisinde Konyalı firmalarımız da bulunuyor. Daha fazla firmamızın katılım sağlamasını istiyoruz” dedi.

Baydar, daha sonra Konyalı sanayicilerin fuarlar ile ilgili sorularını cevaplandırdı.