TÜRKİYE YÜZER SERGİSİ

 Sayın Üyemiz;

 

7 Mart -21 Nisan 2011 tarihleri arasında Avrupa’nın 14 ülkesindeki 15 limana uğrayacak Türkiye Yüzer Sergisi düzenlenecektir.

7-8 Mart 2011 tarihlerinde yapılacak açılış ve sergi sonrasında İstanbul’dan hareket edecek olan Türkiye’nin en büyük Ro-Ro gemisi ve katılımcıların seyahat ve konaklamaları için tahsis edilecek cruise gemisi sırasıyla ;Yunanistan,İtalya,Fransa(Marsilya),İspanya,Portekiz, 

Fransa (Le Havre),İngiltere,Belçika,Hollanda,Almanya,Danimarka ,Polonya,Letonya ,Finlandiya ve İsveç’teki limanlara uğrayacaktır.

Söz konusu proje ,Avrupa Birliği İletişim Stratejisi Kurulu’nda yer alan ABGS,Dışişleri Bakanlığı,İçişleri Bakanlığı,Milli Eğitim Bakanlığı,Kültür ve Turizm Bakanlığı,DTM,YÖK, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü ve Başbakanlık Tanıtma Fonu Sekreterliği tarafından desteklenmektedir.Türkiye Yüzer Sergisi’nde Türkiye’nin genel tanıtımının yapılacağı bölümler ile firmaların ürün ve hizmetlerini sergileyebileceği toplam 12.000 m2’lik bir alan bulunacaktır.

Yüzer sergide yer alacak sektörler arasında otomotiv,makine,gıda,ambalaj,plastik ve hazır kimya,mobilya,inşaat,elektronik ve değerli madenler gibi pek çok sektör bulunmaktadır.

Söz konusu yüzer sergiye katılmak isteyen üyelerimiz aşağıda belirtilen  iletişim bilgileri ve internet sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilir.


Uuslararası Ticari& Kültürel Organizasyonlar A.Ş

Tel       : 0212 260 74 50/260 74 52

E-Posta:info@yüzersergi.com

www.yuzersergi.com