İHRACAT DESTEK OFİSİ TÜRK TİCARET VE SANAYİ ODASI İŞ FORUMU

 

İHRACAT DESTEK OFİSİ

Türk Ticaret ve Sanayi Odası İş Forumu

10 Kasım 2021

Türk Konseyi 8. Liderler Zirvesi 12 Kasım 201 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilecektir. Türk Konseyi faaliyetleri kapsamında Türk Ticaret ve Sanayi Odası kurulmuş olup, bahse konu Oda'nın Başkanlığı Birliğimiz Başkanı Sn. M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU tarafından yürütülmektedir.

Türk Ticaret ve Sanayi Odası İş Forumu, Türk Konseyi Liderler Zirvesi yan etkinliği olarak 10 Kasım 2021 Çarşamba günü İstanbul'da gerçekleştirilecektir. İş Forumu'na Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Macaristan'dan çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firma temsilcilerinin katlımı beklenmektedir. İş Forumu kapsamında, belirtilen ülkelerden katılacak firmalarla ikili iş görüşmeleri yapılabilecektir. Etkinliğe katılacak yabancı firma bilgileri, teyit veren katılımcılarımıza iletilecektir.

Türkçe-Rusça ve İngilizce simultane tercüme hizmetinin sağlanacağı etkinlik saat 14:00-17:30 arasında gerçekleştirilecek olup taslak program ekte sunulmaktadır. Katılım için 2 doz aşı (2. dozun üzerinden en az 15 gün geçmiş olması gerekmektedir.) ya da son 48 saatte yapılmış negatif PCR testi ibraz edilmesi zorunludur.

Katılım için lütfen formu eksiksiz doldurun:

https://anket.tobb.org.tr/#/anket/turk-ticaret-ve-sanayi-odasi-is-forumu

Son başvuru tarihi: 8 Kasım 2021

 

KONYA SANAYİ ODASI

İHRACAT DESTEK OFİSİ

 

Adres : 1.Organize Sanayi Bölgesi İstikamet Caddesi 42300 Selçuklu / KONYA

Telefon : 0.332. 251 06 70 (4 HAT) Faks : 0.332. 248 93 51 E-Posta : kso@kso.org.tr

www.kso.org.tr

E-Posta Aboneliğini iptal etmek için buraya tıklayınız:.