English
  
 
Facebook Twitter
 
T.C Mevlana Kalkınma Ajansı   T.C. Kalkınma Bakanlığı   TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
 
 

 
 
 
 
Entelektüel Şirketler Dönemi Başladı

30.06.2018

TOBB’un öncülüğünde Konya Sanayi Odası, Ticaret Odası ve Vodafone işbirliğiyle düzenlenen Dijital Dönüşüm Programı Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Dijitalleşen KOBİ’lerin karlılıklarının ve verimliliklerinin arttığı vurgulanan programda konuşan KSO Başkanı Memiş Kütükcü, “Dijitalleşme sadece teknolojik alt yapıda değil, topyekun bir değişimi beraberinde getiriyor. Dolayısıyla şirketlerimizin de bu dijitalleşme sürecini yakından takip etmesi şart” dedi.

Entelektüel şirketler döneminin başladığına dikkat çeken Kütükcü, “Önceden sadece aydınlara, düşünürlere yani insanlara entelektüel denirdi. Şimdi ben buna şirketleri de ekliyorum. Entelektüel şirketler dönemi başladı. Çünkü eğer sanayiciyseniz veya sanayide çalışan bir profesyonelseniz, küresel ekonomideki gelişmeleri de takip edeceksiniz- yeni iş yapma modellerini de bileceksiniz, yeni pazarlama metotlarını deneyimlerken gelenekten de kopmayacaksınız” ifadelerini kullandı. 

 

 
 
 
 
Üye Firmalar
Firma Girişi
 
  Etkinlik Takvimi
Yıllık Etkinlik Takvimi »
 
  ONLİNE İŞLEMLER
  • TOBB SANAYİ VERİTABANI
    TİCARET SİCİL GAZETESİ
    SERMAYE VE EMTİYA PİYASALARI
    Türk İhracatçılar Rehberi
    Yurt dışı İhale duyuruları
 
  Tanıtım Filmi
 
  Bilgi Edinme
 
 
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği " KSO WEB SİTESİNİN YENİDEN YAPILANDIRILMASI” " Projesi kapsamında hazırlanmıştır. Konya Sanayi Odası 1.Organize Sanayi Bölgesi İstikamet Cad No 2 Selçuklu KONYA Tel: +90 332 251 06 70 Faks: +90 332 248 93 51 E-Posta: kso@kso.org.tr

İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Sanayi Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.