English
  
 
Facebook Twitter
 
T.C Mevlana Kalkınma Ajansı   T.C. Kalkınma Bakanlığı   TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
 
 

 
 
 
 
KONYA SANAYİ ODASI TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİNE İLİŞKİN DUYURU

05.12.2012

  

KONYA SANAYİ ODASI

TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ

SEÇİMLERİNE İLİŞKİN DUYURU

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslar çerçevesinde; Konya Sanayi Odası TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri, TOBB tarafından belirlenen kontenjan dahilinde 14 Aralık 2012 Cuma günü 10.00 – 16.00 saatleri arasında Konya Sanayi Odası 3.Kat Konferans salonunda yapılacaktır.

 

Seçimler Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulunca oluşturulan bir başkan ve iki üyeden oluşan Seçim Sandık Kurulu gözetiminde yapılacaktır.

 

Konya Sanayi Odası seçilecek İl İcra Komitesi Asil üye sayısı 2’dir. Aynı sayıda yedek üye seçilir.

 

Seçmen Listeleri 05 Aralık 2012 Çarşamba gününden itibaren Konya Sanayi Odası’nın ilgili ilan panolarında ve WEB sitesinde yayımlanacaktır.

 

Konya Sanayi Odası İcra Komitesi Üyeliğine aday olmak isteyenler Adaylık Başvurularını 05 Aralık 2012 Çarşamba gününden itibaren bir dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden Adli Sicil Belgesi ile birlikte en geç 11 Aralık 2012 Salı günü mesai bitimine kadar Konya Sanayi Odası Genel Sekreterliğine yapacaklardır.

 

Seçmen listelerine yapılacak itirazlar; Seçmen listelerinin yayımlandığı gün itibariyle iki iş günü içerisinde Oda Genel Sekreterliği’ne yapılır, seçimi yapacak Oda Yönetim Kurulu tarafından incelenir ve en geç iki iş günü içerisinde karara bağlanır. Bu kararlar ilgili Odanın ilan yerlerinde asılmak suretiyle duyurulur. Bu kararlara ilan tarihinden itibaren iki iş günü içerisinde TOBB Merkez Seçim Kurulu nezdinde (TOBB Girişimcilik Müdürlüğü’nün 0312 2182484 numaralı faksına) itiraz edilebilir. Merkez Seçim Kurulunun vereceği karar kesindir.

 

Aday olabilme şartlarını taşıyan üyelere ilişkin liste, 13 Aralık 2012 Perşembe günü mesai başlangıç saatinden itibaren seçimin gerçekleştirileceği Konya Sanayi Odasının ilgili ilan yerinde asılmak ve internet sitelerinde yayımlanmak suretiyle duyurulacaktır.

 

Oy verme işlemleri; gizli oy ve açık tasnif esaslarına göre yapılır. Belirlenen seçim süresi sona erdiği halde sandık başında oylarını vermek üzere bekleyen seçmenler de oylarını kullanırlar. Seçmen listelerinde adı yazılı olmayan oy kullanamazlar. Oylar, oy verenin kimliğinin Oda/Borsa veya bir başka resmi kuruluşça verilen belge ile ispat edilmesinden ve listedeki isminin karşısındaki yerin imzalanmasından sonra kullanılır.

 

Keyfiyet ilgililere ilanen duyurulur. 

 

 

İletişim :

Seher AKER

Tel : 2510670 / 115

E-Posta :yaziisleri@kso.org.tr 

 
Genç Girişimciler Kurulu Seçmen Listesi
TOBB GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İLE TOBB GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİNİN KURULUŞ, ÇALIŞMA USUL VE ESASLARI
TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİNE DAİR USUL VE ESASLAR
 
 
 
Üye Firmalar
Firma Girişi
 
  Etkinlik Takvimi
Yıllık Etkinlik Takvimi »
 
  ONLİNE İŞLEMLER
  • TOBB SANAYİ VERİTABANI
    TİCARET SİCİL GAZETESİ
    SERMAYE VE EMTİYA PİYASALARI
    Türk İhracatçılar Rehberi
    Yurt dışı İhale duyuruları
 
  Tanıtım Filmi
 
  Bilgi Edinme
 
 
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği " KSO WEB SİTESİNİN YENİDEN YAPILANDIRILMASI” " Projesi kapsamında hazırlanmıştır. Konya Sanayi Odası 1.Organize Sanayi Bölgesi İstikamet Cad No 2 Selçuklu KONYA Tel: +90 332 251 06 70 Faks: +90 332 248 93 51 E-Posta: kso@kso.org.tr

İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Sanayi Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.