English
  
 
Facebook Twitter
 
T.C Mevlana Kalkınma Ajansı   T.C. Kalkınma Bakanlığı   TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
 
 

 
 
 
 
KONYA SANAYİ ODASI ORGAN SEÇİMLERİNE İLİŞKİN DUYURU
19.02.2018

 

2018 Nisan ayında yapılacak Oda Organ Seçimlerine seçmen olarak katılabilmek, Meslek Komiteleri ve Meclise Üye seçilebilmek için 5174 sayılı TOBB Kanunu ve Odalar Organ Seçimleri Hakkında Yönetmelik gereği VERGİ MÜKELLEFİYETİ olma şartı arandığından, Üyelerimizin vergi kayıtlarını kontrol ederek, hatalı kayıtlarını düzeltmeleri zorunludur.

 

Üyelerimizin Vergi Mükellefiyetliklerine ilişkin Oda Kayıtları 19 Şubat Pazartesi – 05 Mart Pazartesi günleri arası mesai bitimine kadar hafta içi 08.00 – 17.00 saatleri arasında ODA SİCİL SERVİSİNDE incelemeye açık olup, aynı zamanda Odamız WEB sayfasına (www.kso.org.tr) da konmuştur. Hatalı Vergi Kayıtları ve T.C. Kimlik numaralarının (Gerçek Kişiler) düzeltilmesi için başvuruların; ek’inde bağlı oldukları Vergi Dairesinden alınmış belge ve T.C. Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdanı Örneği ile birlikte firmanın antetli kağıdına yazılmış dilekçe ile yapılması gerekmektedir.

 

Bu süre içinde, Oda Sicil Servisine müracaat ederek Vergi Kayıtları ve T.C. Kimlik Numaraları ile ilgili Oda Kayıtlarını incelemeyen, varsa hataları düzelttirmeyen üyelerimiz; Vergi Mükellefiyeti ve T.C. Kimlik Numaraları açısından ODA KAYITLARININ DOĞRULUĞUNU kabul etmiş sayılacaklardır. Vergi Dairesi adı ve  no’su ile T.C. Kimlik Numarası (Gerçek Kişiler) bulunmayan üyeler seçim  listelerinde yer alamayacaktır.

 

ÜYELERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR.

 

KONYA SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI

 
Üyelerimizin Vergi Mükellefiyetliklerine İlişkin Oda Kayıtları 2018
 
 
 
Üye Firmalar
Firma Girişi
 
  Etkinlik Takvimi
Yıllık Etkinlik Takvimi »
 
  ONLİNE İŞLEMLER
  • TOBB SANAYİ VERİTABANI
    TİCARET SİCİL GAZETESİ
    SERMAYE VE EMTİYA PİYASALARI
    Türk İhracatçılar Rehberi
    Yurt dışı İhale duyuruları
 
  Tanıtım Filmi
 
  Bilgi Edinme
 
 
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği " KSO WEB SİTESİNİN YENİDEN YAPILANDIRILMASI” " Projesi kapsamında hazırlanmıştır. Konya Sanayi Odası 1.Organize Sanayi Bölgesi İstikamet Cad No 2 Selçuklu KONYA Tel: +90 332 251 06 70 Faks: +90 332 248 93 51 E-Posta: kso@kso.org.tr

İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Sanayi Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.